Ajo së fundmi ka realizuar disa foto nudo për revisten Bazaar, kjo foto që ne sjellim padyshim mund të konsiderohet si një ndër fotot më tërheqëse të modeles.

Kerr shfaqet e zhveshur dhe e shtrirë përmbys në një krevat kopjo, ndërsa është duke lexuar nudo faqet e sportit. Miranda, gruaja e yllit të filmit Orlando Bloom do të jetë kopertina e revistës Bazaar për javën e ardhshme.

Kerr është e lindur me 20 prill 1983 në Sidney të Australisë dhe është modelja e parë nga ky vend që punon në Victoria's Secret që nga viti 2007. Kerr ka filluar modelimin në industrinë e modës që kur ishte vetëm 13 vjeçare në kompaninë Chaay's Modelling Agency.
Edhe pas lindjes së djalit, Kerr mbetet një ndër modelet më të preferuara dhe më të suksesshme në botë. E bukur e freskët, sharmante dhe gjithnjë elegante, janë epitetet e fituara nga modelja e famshme australiane.

Categories:

Leave a Reply